Dnes je: 17.10.2018
Svátek má: Hedvika
hledej kód
ŠKODA

Doprava a platby

Ceny dopravy:

Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

Doprava je uskutečňována přednostně prostřednictvím DPD, další možností je Česká Pošta nebo Toptrans. Objednané zboží obvykle odesíláme následující pracovní den. Doklad o koupi je vám zaslán v elektronické podobě jako příloha mailem, při odeslání balíku. Šetříme životní prostředí.

DOPRAVA do 30kg DPD: 144,- Kč
DOPRAVA do 20kg Českou poštou: 134,- Kč
DOPRAVA AUTOBATERIE AUTOSKLA do 30kg Toptrans: 199,-Kč
PLATBA DOBÍRKOU: 31,- Kč
OSOBNÍ ODBĚR SLAVIČÍN: 50,- Kč
PLATBA předem na účet: 0,- Kč
DOPRAVA PPL DO 20kg: 400,- Kč

Upozornění k dopravě a převzetí

Prosíme zákazníky, zkontrolujte obsah zásilky ihned při přebírání za přítomnosti kurýra (PPL, DPD, Toptrans, Česká pošta). Upozorňijeme, že při převzetí zásilky od kurýra, je kurýr povinen počkat až si zboží rozbalíte a zkontrolujete. Potom musí v případě poškozené zásilky nebo zboží uvnitř provést zápis o této skutečnosti. Tato kontrola má zásadní vliv na průběh reklamace! Pozdějším reklamacím nemusí být vyhověno. Děkujeme.

DO ZAHRANIČÍ NEZASÍLÁME!

Objednáte-li zboží do 30kg a minimálně za 3990,- Kč*

bude na poštovné aplikována sleva 100% - výsledná cena poštovného: ZDARMA!
* Poštovné zdarma neplatí pro zásilky do zahraničí, dále přesahující 20kg, délku 175cm, nebo součtu obvodu a délky více než 300cm, autobaterie, autoskla, chemikálie a službu Toptrans. Toto zboží je možné vyzvednout po domluvě pouze osobně, nebo poslat Toptransem.

doprava zdarmaZ důvodu velikosti poštou neposíláme: kapoty, dveře, čelní a zadní skla, některé nárazníky a podobně nadrozměrné díly a také autobaterie - to vše jen osobní odběr nebo pouze přepravcem TOPTRANS za 199,-kč

Upozornění:
DPD i Česká pošta vás bude před doručením kontaktovat mailem nebo telefonicky, prostřednictvím SMS zprávy, ve které vám upřesní datum a přibližný čas dodání. Můžete si také domluvit jiný den, čas nebo místo doručení zdarma! Zboží si můžete také vyzvednout na místně příslušném depu DPD. info na tel: 841 700 700 a www.DPD.cz
Zásilku po převzetí prohlédněte a při zjevném poškození obalu IHNED nechte kurýrovi zaznamenat jako reklamaci! Reklamace poškození zásilky má lhůtu 2 dny od převzetí a to písemně u přepravní společnosti od které jste balík převzali.

DŮLEŽITÉ: Po obdržení, PROSÍME, zboží ihned řádně prohlédněte a odzkoušejte jestli vám vyhovuje a pasuje, zabráníte tím promeškání 14-denní lhůty na vrácení!

Copyright © 2003-2017 www.profiautodily.cz , Interskoda.cz (Autodíly-profi)

náhradní díly škoda felicia, octavia, fabia, favorit, superb, roomster, yeti, díly vw, díly seat, díly audi, díly ford,díly fiat,díly opel,díly peugeot,díly renault,díly citroen,díly mazda,díly kia,díly hyundai,díly bmw

doprava zdarma

katalog autožárovek Osram

mazací plán Shell, oleje a náplně vozidel, katalog

spolehlivá firma

spolehlivá firma

www.meyle.com/pd kompletní sortiment Meyle ve Slavičíně v prodeji

Ráj aut - inzerce

 
Programmed by Ing.Roman Červeňan, www.cervenan.cz